Q2 Teknoloji, küçük ve orta ölçekli işletmelerden (KOBİ) ve büyük organizasyonlar için inovatif Bilgi Teknolojileri (BT) ile hizmet çözümleri sağlayıcısıdır. Biz kendimizi tek bir kaynak çözüm sağlayıcı olarak konumlandırıyoruz.

Uluslar arası kalite  standartlarına uygun olarak yazılımlar üreten firmamız, yürüttüğü tüm projelerde uzun soluklu AR-GE çalışmaları yaparak, ileri teknoloji araçlarını kullanabilen güçlü bir AR-GE altyapısı oluşturmuştur. Her sektörden çok sayıda kurumun ihtiyaçlarına yönelik, özel yazılım projeleri yürütmüş olan firmamız, sektörde yıllardır edinmiş olduğu deneyim ve tecrübelerle, standartlaşmış ihtiyaçları karşılamak amacıyla başarılı ve profesyonel uygulamalar geliştirmiştir.

2005 yılından beri süre gelen sektör tecrübemizle, müşterilerimize katma değer sağlayan projeler geliştirmekte ve/veya yer almaktayız.

Q2 Teknoloji olarak amacımız; kuruluşların stratejik uygulamaları sürdürmelerini ve iş hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için güvenilir bir Bilgi Teknolojileri altyapısı, danışmanlık, kaynak tedariği, donanım, yazılım, ağ ve hizmetleri de dahil olmak üzere; inşa etmek ve korumaya yardımcı olmaktır.

kalite_politikamiz

Vizyon & Misyon

Bilgi Teknolojileri (BT) sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak hedeflerimizi, her anlamda sürekli büyümek ve yenilenmek üzerine inşaa ediyoruz. Kurumsal misyonumuzu ve  vizyonumuzu bu hedeflere paralel olarak şu şekilde yapılandırdık;

  • Teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen esnek bir çalışma yapısı kurarak, kaynakların etkin ve verimli kullanılmasını sağlamak, daima ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirip bu hizmetleri kesintisiz ve güvenilir bir ortamda müşterilerimize sunmaktadır.
  • Bilgi teknolojileri konusundaki yetenek ve tecrübemizi, tasarım gücü ve işlevsellik anlayışımızla birleştirerek, kısa sürede kaliteli çözümler sunmak ve müşterilerimizin amaçları doğrultusunda yürüttüğümüz projeleri başarıya ulaştırmaktır.

Müşterilerimizin inovatif Bilgi Teknolojileri yardımıyla sektöründe mümkün olan en yüksek verimlilik ve güvenirlik seviyesine ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz.

Assure

Kalite Politikamız
Firmamız, tüm iş süreçlerini uluslar arası kalite standartları paralelinde işletir. Bu standartlara bağlı olarak müşterisinin ihtiyaçlarına en uygun çözüm ve ürün paketlerini bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Bu sayede hizmetlerindeki verimliliği sürekli kılarak müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmayı amaçlar. Ulaştığı noktayı her zaman bir adam daha ileri götürebilecek bir süreç sistemi ile çalışır.

Firmamızın “Kurumsal Kalite Politikası” nın temeli şu esaslara dayanmaktadır:

  • Bilgi birikimi ve yetkinliği, sürekli gelişen insan kaynağı ile uluslararası platformda hizmet vermek
  • Çözüm odaklı müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile kesintisiz müşteri hizmeti sunmak
  • Yürütülen projelerde sektörde liderliğe ve başarıya ulaşmış olan teknolojileri kullanmak
  • Kaynakları verimli kullanarak kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmektir.