Teknolojinin gelişmesi ve inovatif gelişmeler ile yazılım projeleri süreçleri daha aktif hizmet noktasına gelmiştir. 2005 yılından süre gelen sektör tecrübemiz ve yenilikçi tavrımız ile inovasyon projelerinde büyük roller üstlenmekteyiz. Proje bütünlüğü içerisin de proje danışmanlığı, dış kaynak hizmeti ve/veya tüm projenin süreçlerinin yönetilmesi ve uygulanması konularında hizmet vermekteyiz. Doğru projeler, doğru ekip yaklaşımıyla projenin tüm aşamalarında aktif rol almaktayız.

Proje Danışmanlığı
Yazılım ve destek hizmetlerini proje bazlı ele alarak proje ve kaynak yönetiminin üstlenildiği hizmet modelidir. Proje danışmanlık modelimizde büyük ve küçük kapsamlı projeler ve bakım çalışmaları vb. uzman teknik ekip yardımıyla ele alınır.
ERP ve CRM Uygulama Hizmetleri
İş süreçlerinin entegrasyonu ile maliyetleri düşürerek verimliliği artırma olanağı sağlayan ERP uygulamaları, günümüzde rekabet avantajı sağlayacak güç olmaktan çıkıp şirketler için bir gereklilik halini almaktadır. Deneyimli ekibimizle aktif uygulama projeleri uygulanmaktadır.
Dış Kaynak hizmeti
Firmaların yazılım süreçlerinin tümünde destek alabileceği deneyimliekibi ile firmaların tüm yazılım ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Teknolojiyi takip etmek ve rekabetçi piyasada yer almak için deneyimli ekibi ile birlikte kaynak noktası olmayı hedefler.
Web Uygulama Geliştirme
Projeye uygun altyapı seçenekleri ile beraber web tabanlı teknolojiler yardımıyla projelerinizde aktif uygulamalar geliştirmekteyiz. Microsoft .Net, Java  uygulama geliştirme ile web tabanlı projeler geliştirmekteyiz.
Sistem Danışmanlığı
Projelerde Yazılım süreçleri ile beraber sistem tasarımı, uygulama konusunda Microsoft, Unix ve Linux ürünlerine yönelik yapılandırma, kullanıcı ve grup yönetimi vb. aşamaları içeren kapsamlı çözümleri alanında deneyimli teknik ekibi yardımıyla uygulamaktadır.
Mobil Çözümler
Entegre mobil çözümler sayesinde sizi yeni iş yapış şekilleri ile tanıştırır, tüm kurumsal kaynaklarınıza istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, istediğiniz mobil cihaz ile güvenli şekilde erişmenizi sağlar. Böylece iş süreçlerinize hız kazandırarak müşterilerinizin, çalışanlarınızın ve iş ortaklarınızın beklentilerini aynı hızda karşılarsınız.